On The Run 160 ( 15 мм )

On The Run
150,00
грн.

OTR.160 – це кишенькова версія популярного маркера для графіті у світі. З 1998 р. він чудово зарекомендував себе багато разів, про що свідчить те, що цей маркер є графіті інструментом, з якого робили найбільшу кількість підробок. Надійність оригінальної версії, зробленої в Німеччині, оцінили у більш ніж у 50 країнах.


До сьогоднішнього дня, OTR.160 виробляється за унікальною технологією з використанням точної обробки та постійного вдосконалення її компонентів, розроблених за найвищими промисловими стандартами.


Легко регульований клапан у поєднанні з високоякісним жалом (Зроблено в Японії) дозволяє точний контрольований потік фарби. Прозорий та корпус багаторазового використання показує точний відтінок кольору та рівень заповнення фарбою, витривала та щільна кришка.


Всі 24 відтінків супер густої, перманентної фарби є досить глянсовими і мають дуже високу щільність.


PAINT MARKER OTR.160 підходить для письма та малювання на багатьох поверхнях, такі як скло, пластик, полотно, метал та дерево. Краще пише на гладких і чистих поверхнях, але завдяки його змінним жалами він також використовується вуличними художниками для створення спецефектів та контурів у своїх муралах.

Схожі товари
Click to order
Made on
Tilda